субота, 27 червня 2020 р.

Перемога у Всеукраїнському STEM-чемпіонату з Minecraft: Education Edition


25 червня 2020 року здобувачі освіти початкової ланки у складі: Штанька Євгена (1 клас), Штанька Дениса (3 клас) та їх тренера – вчителя інформатики Дмитренка Ю.В. взяли участь у Всеукраїнському STEM-чемпіонаті з Minecraft: Education Edition, організаторами якого є ГО "Міжнародна Організація "Інноваційні Освітні Технології", за сприяння ТОВ «Майкрософт Україна». Основна мета Чемпіонату мотивувати дітей вивчати STEM-науки та долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої гри – Minecraft: Education Edition, залучити педагогів до використання сучасних STEM-інструментів, в освітньому процесі.
У заході взяли участь 170 учасників та учасниць з усієї України, а це 58 команд. Діти  мали змогу проявити свою креативність, критичне мислення та командну роботу у вирішенні завдання Чемпіонату та позмагатися за першість!
27 червня відбулася церемонія нагородження учасників та учасниць Чемпіонату. Команда Sugar blocks (Цукрові блоки) Цукрозаводського закладу виборола ІІ місце у Всеукраїнському STEM-чемпіонаті з Minecraft: Education Edition (категорія: Початкова школа).
Церемонія нагородження переможців

0 comments:

Дописати коментар