четвер, 22 вересня 2022 р.

Їдеш у путь – обережним будь!

 


З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності, підвищення рівня інформаційно-роз’яснювальної роботи, виховання поважного ставлення до здорового способу життя та гармонійного розвитку, збереження та поліпшення власного здоров’я, створення і підтримки здорових та безпечних умов життя і діяльності людини як у повсякденному житті, так і в умовах надзвичайних ситуацій у Цукрозаводському ліцеї Приютівської селищної ради з 19 по 23 вересня 2022 року був проведений тиждень безпеки дорожнього руху «Їдеш у путь – обережним будь!»

Впродовж тижня класними керівниками та педагогами нашого закладу було проведено ряд тематичних заходів, а саме: тематичні бесіди, години спілкування «Будь обережним на дорозі», «Більше правил знаємо – лихо оминаємо», «Безпека на дорозі – безпека життя»; конкурс малюнків «Їдеш у путь – обережним будь!»; онлайн-уроки з безпеки дорожнього руху; інтерактивна гра «Живи цікаво і безпечно»; перегляд навчальних роликів, документальних фільмів, в яких висвітлюються правила безпеки дорожнього руху. За участі вихователя безпеки Приютівської селищної ради спільно із співробітниками Нацполіції та поліцейськими офіцерами громад були проведені уроки безпеки дорожнього руху для учнів ліцею.

Всі заходи були проведені на досить високому рівні і послужили основою для подальшої мотивації підлітків з вивчення правил безпечної поведінки на дорозі. Різноманітність форм дозволило їм проявити свою активність і творчість. Кожна освітня діяльність містила цікавий пізнавальний матеріал.

Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність.

 


0 comments:

Дописати коментар