понеділок, 23 січня 2023 р.

З початком ІІ семестру 2022-2023 навчального року


Шановна шкільна родина!

Вітаю з початком ІІ семестру 2022-2023 навчального року. Цей рік, як і попередній незвичайний: багато питань і викликів поставили обставини сьогодення.

Чим вони нам запам’яталися?

Як черговий рік пандемії? Не актуально - ми адаптувалися.

Як черговий рік зростання? До цього усі звикли.

Наш педагогічний колектив творчих, креативних, винахідливих педагогів завжди готовий для будь-яких доленосних подій, самовіддано та чесно виконує свою головну функцію – освітню. Хочу зазначити суттєве покращення матеріальної бази закладу за сприяння засновника ліцею. Це надзвичайно важлива для нас місія. Але, на жаль, війна триває.

Щиро дякую батькам за розуміння викликів сьогодення, допомогу дітям в опануванні складних життєвих викликів. Бо ми дорослі, розуміємо, що наша задача виховати молодь на загальнолюдських цінностях, навчити її критично мислити, щоб захиститися від непотрібної та негативної інформації, переосмислювати все, до чого доторкається дитяча цікавість, з огляду на те, як це вплине на їх життя та здоров’я. Сучасному суспільству потрібна людина творча та ініціативна, готова і здатна відповідати за власний добробут, добробут усього суспільства, бути достойним громадянином України.

Хочу відмітити, що І семестр 2022-2023 року був унікальним на події, що, зрозуміло, кардинально змінювало ритм освітнього процесу. Адміністрація закладу та відділ освіти, молоді та спорту Приютівської селищної ради дбають про безпечне та комфортне освітнє середовище закладу. Важливою частиною роботи керівництва закладу освіти є формування стратегічного бачення його розвитку. В серпні 2022 року році була затверджена Стратегія розвитку ліцею до 2027, в якій пріоритетним напрямом є БЕЗПЕКА ДИТИНИ.

Дякуємо за створені умови для навчання дітей та допомогу в облаштуванні нашого закладу представникам Приютівської селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту, ТОВ «Олександрійський цукровий завод», батьківській та вчительській громадськості.

Ми вчимося використовувати кризові моменти, щоб відкривати нові можливості, осучаснювати методичну роботу, створювати нові організаційні ланцюжки. Ми свято віримо в ЗСУ, наші сім’ї працюють на перемогу країни, наш освітній простір потужно розвивається, попри труднощі, і це дозволяє з надією дивитись в майбутнє, в тому числі й на майбутнє ліцею.

Тільки разом, ми сила. Тільки разом, ми прийдемо до Перемоги. Тільки разом зможемо здолати труднощі.

Тетяна Лещенко, директор Цукрозаводського ліцею


0 comments:

Дописати коментар