субота, 5 січня 2019 р.

Школа педагогічної майстерності вчителів історії


4 січня 2019 року у закладі відбулося засідання Школи педагогічної майстерності учителів історії, які працюють над науково-методичною проблемою "Використання оптимальних методів і прийомів навчання для підвищення результативності ЗНО і ДПА". Керівником клубу є вчитель історії Руденко Н.І., яка поділилася з колегами своїми методами підготовки до ЗНО, розповіла про практичне використання на уроках історії карт, таблиць та ознайомила вчителів з артефактами різних історичних періодів.
Присутні учителі історії мали змогу попрацювати в комп'ютерному класі з інтернет-сервісами, які допомагають краще організувати підготовку учнів до ЗНО та ДПА: он-лайн тренажери, курси, карти мислення. Методист відділу освіти Шкідін Н.Т. ознайомила учасників з особливостями ЗНО- 2019 та надала рекомендований перелік курсів та тренінгів для самоосвіти та атестації педагогічних працівників, переглянули  мотиваційні ролики та приклад карти мислення "Індивідуальна траєкторія розвитку учителя".
       Протягом засідання учасники конструктивно спілкувалися, обмінювалися досвідом та виконували ряд практичних завдань0 comments:

Дописати коментар