Разом для найкращого Інтернету
![](https://naurok.com.ua/uploads/files/224577/65809/70303_html/images/65809001.png)
Інформаційна виставка спонукала здобувачів освіти до відповідального та раціонального використання онлайн технологій та спілкування. Для батьків виготовлені пам’ятки «Як забезпечити безпеку дітей у мережі Інтернет». Ми сподіваємося, що сьогоднішній день навчив здобувачів освіти нашого закладу інтернет – етиці, раціональному та безпечному користуванню мережею Інтернет.
0 comments:
Дописати коментар