субота, 19 грудня 2020 р.

Святковий калейдоскоп

 Перекинуто останній лист календаря 2020 року. Грудень … Час святкування, чарівності, казковості, здійснення мрій та сподівань. Цей місяць завжди особливий в Цукрозаводському закладі, насичений різноманітними конкурсами акціями та святами.

Готуючись до новорічних свят, кожен намагається створити атмосферу чарівності в своїх оселях. Здобувачі освіти закладу проявили свою креативність у створенні новорічних композицій та наповнили заклад розмаїттям альтернативних штучних ялинок і прикрас, створених своїми руками під час шкільного етапу конкурсу новорічних композицій. Керівники гуртків закладу позашкільної освіти Приютівської селищної ради дивували розмаїттям флористичних робіт, виготовлених вихованцями гуртків для участі в регіональному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція ". Конкурсанти вражали своєю оригінальністю задумів та новизною технік виконання. У конкурсі взяли участь:

- Бутівський ЗЗСО-ЗДО (керівник гуртка ДУМ Олещенко С.В.),

-Войнівський ЗЗСО (керівник гуртка ДУМ Гавриленко Н.І.),

-Головківський ЗЗСО-ЗДО (вчитель трудового навчання Панаєдов Д.Г.),

-Ізмайлівський ЗЗСО ( вчитель Рогова Т.С.),

-Користівський ліцей (педагог-організатор Мудра А.В.),

-Протопопівський ЗЗСО (вчитель Ковальова А.О.),

-Цукрозаводський ЗЗСО-ЗПО (керівник гуртка ДУМ Данілова А.В.).

Всі ми чекаємо на дива та приємні сюрпризи на новорічні свята. А ще приємніше - робити сюрпризи та подарунки іншим. Так, третій рік поспіль ,в Цукрозаводському закладі проводиться благодійна акція "Чарівний чобіток Миколая". Здобувачі освіти закладу іграшками, канцелярією та одягом наповнювали чобіток для сімей селища, які потребують матеріальної підтримки.

А 18 грудня, в переддень свята Миколая здобувачі освіти початкових класів поринули у захоплюючий світ подорожі під час квесту «Чарівна книга Святого Миколая». Збираючи сторінки книги, діти виконували цікаві завдання, власними рученятами створювали подарункову ялинку під час майстер-класу від керівника декоративно-ужиткового гуртка «Оберіг» Данілової Анни Віталіївни. Захоплюючою та емоційною стала стежинка до Миколая від керівника гуртка з настільного тенісу Ковпак Вікторії Володимирівни. Після того, як зібрали всі сторінки книги, на дітей чекала зустріч з Миколаєм та його помічниками. Завдячуючи Приютівській селищній раді, діти отримали солодкі подарунки. Але на цьому приємні сюрпризи не закінчилися. До заклакду завітали очільник Приютівської селищної ради Коломійцев Андрій Олександрович зі своїм заступником Панетою Тетяною Григорівною та директором КУ «ЦОКЗУ» Михайленко Світланою Леонідівною та привітали з прийдешніми святами. В дружній атмосфері було вручено неочікуваний сучасний подарунок-сюрприз - квадрокоптер.

Усі заходи, проведені у нашому закладі, подарували море позитиву та безліч дитячих усмішок і гарний передноворічний настрій. Відгомін святкового калейдоскопу дійств зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

Заступник директора з виховної роботи А. Скрипник

Благодійна акція "Чарівний  чобіток  Миколая"

Квест "Чарівна книга Святого Миколая"

0 comments:

Дописати коментар