четвер, 21 січня 2021 р.

Участь в онлайн-зустрічі

 

20 січня 2021 року з метою аналізу нової практики проведення сертифікації вчителів початкових класів та покращення якості освіти було проведено онлайн-зустріч з представниками ДСЯО України, управління ДСЯО в Кіровоградській області, КЗ КОІППО імені В. О. Сухомлинського, експертами, сертифікованими вчителями та керівниками закладів у формі засідання круглого столу за темою «Сертифікація: від можливостей - до реальних дій». Наші педагоги також були присутні на цьому заході.

Учасники активно взяли участь у обговоренні таких питань, як:

Сертифікація – оцінка професійної діяльності вчителя. Реалії. Перспективи. Пропозиції.

Історія успіху: шлях від сертифікації до ролі експерта. Обмін досвідом

Сертифікація – стимул, мотивація, заохочення

Метою сертифікації є виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

Для деяких педагогів сертифікація вже позаду, а більшості ще доведеться пройти цей шлях. Надзвичайно цікаво почути відгуки вчителів щодо процедури сертифікації.

До вашої уваги відгук "Сертифікація - 2020" вчителя початкових класів Слободянюк Т.А.
2 коментарі:

  1. Шановна, Тетяно Анатоліївно! Щиро вітаю вас з проходженням сертифікації. Мені приємно і почесно працювати поруч з молодими колегами, які володіють новітніми
    освітніми технологіями та методиками компетентнісного навчання. Успіхів Вам у нелегкій праці ВЧИТЕЛЯ!

    ВідповістиВидалити
  2. Ми, молоді вчителі, успішно зростаємо поряд із досвідченим поколінням педагогів. Щиро вдячна Вам за теплі слова, методичну допомогу і підтримку!!

    ВідповістиВидалити