понеділок, 1 січня 2024 р.

Обдаровані діти — майбутнє кожної нації.

 


       Обдаровані діти — майбутнє кожної нації.

Юна еліта нашого закладу — гордість ліцею.


        Метою навчання в закладі освіти є виявлення і розвиток здібностей кожного учня, формування духовно багатої, вільної, фізично здорової, творчо мислячої особистості, що володіє міцними базовими знаннями.  Усі аспекти навчання повинні бути спрямовані на розвиток творчої особистості, розкриття обдарованості кожної дитини.

Колектив вчителів початкових класів Цукрозаводського ліцею – творчий колектив, який спрямовує свою діяльність на вдосконалення та систематичне  впровадження інноваційних форм навчально-виховної роботи з учнями. Результатом їх діяльності стають нові моделі. Учителі намагаються створити такі умови для розвитку особистості, за яких розкриваються унікальні здібності, властиві кожній дитині. У колективі налагоджена атмосфера співробітництва, взаємодопомоги, підтримки – діти, вчителі, батьки. Учителі початкових класів Дуднік Т.А., Потапчук І.В., Фірс Н.І., Лаврівська Ю.В. систематично працюють з обдарованими і здібними учнями, залучають їх до участі в різноманітних конкурсах. Проведення цих конкурсів для дітей є гарною можливістю перевірити свої знання.

Учні початкових класів Цукрозаводського ліцею разом з батьками та вчителями плідно попрацювали у І семестрі 2023 -2024 н.р. Вони здобули призові місця у конкурсах та олімпіадах на платформі На Урок та Всеосвіта і нагороджені Дипломами. Увагу учнів привернули наступні конкурси:

Всеукраїнський конкурс «Захисники і захисниці України»

Інтернет – конкурс до Всеукраїнського Дня бібліотек «Не сподівайтеся позбутися книжок»

Всеукраїнський інтернет – конкурс «Мандрівникам належить світ»

Всеукраїнський інтернет – конкурс «(Не) звичайна школа»

Всеукраїнський інтернет – конкурс «Від бандури до цимбал»

Всеукраїнський інтернет – конкурс «Путівник космотуриста: що приховує космос»

Всеукраїнський інтернет – конкурс «Путівник космотуриста: що приховує космос»

Всеукраїнський інтернет – конкурс «Лайфхаки з української мови»

Всеукраїнський інтернет – конкурс «Життя домашніх тварин»

Всеукраїнський інтернет – конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу»

Всеукраїнський інтернет – конкурс «Яскрава Антарктика»

Обласний конкурс від МАН «Скарби предків»

VІІ Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра»

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс „КОЛОСОК”

Обласний конкурс есе КОЦТКЕУМ  «Війна за СВІЙ шлях»

Олімпіада з предметів початкової школи Осінь 2023

Олімпіада з української мови та літератури Осінь 2023

Олімпіада з математики Осінь 2023

Олімпіад з «Я досліджую світ» Осінь 2 023

Найактивнішими були:

учні 1 класу - Сотник Ярослав, Козак Соломія, Гарбузенко Богдан, Падалиця Софія, Гуменюк Софія, Хемій Матанат, Білозор Кіріл.

учні 2 класу – Демченко Злата, Ратушняк Ярослав, Потапова Кіра, Фесун Максим, Казанцев Гліб, Гунаєва Марія, Устенко  Вероніка, Стороженко  Анна, Половинко Максим, Дудник Даріна.

учні 3 класу - Плужник Уляна, Петренко Дмитро, Недобіткіна Катерина, Короткова Мирослава.

учні 4 класу - Дьогтєва Христина, Штанько Євген, Літвінов Андрій, Бершадський Максим, Мажай Лілія, Малахова Поліна, Мітасов Нікіта, Мажай Ростислав

Наші учні також стали  призерами ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика (районний етап) та посіли 3 місця – Короткова Мирослава (3 клас, Штанько Євген (4 клас) .

Учні 4 класу Дьогтєва Христина та Штанько Євген були учасниками флешмобів МАН «Читаємо Сухомлинського» та МАН «Відроджуємо, шануємо, популяризуємо»

      Але ми вміємо не лише працювати, а і відпочивати. Свята люблять і дорослі, і діти. І одне з таких чудових свят – Новий рік! Хіба можна з цим не погодитись? Запах мандаринів, прикрашена ялиночка, смачнючі страви, веселі конкурси та забави.

      27 грудня  чарівне дійство «Новорічна грайландія» завітало до наймолодших учнів Цукрозаводського ліцею. Діти побували у справжній новорічній круговерті. Учні з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах, співали пісень та танцювали.  Кульмінацією свята було новорічне привітання від директора Лещенко Т.В. та вручення солодких подарунків дітлахам. Кожен клас початкової школи взяв участь у конкурсі «Новорічна композиція», який проходить, за традицією, щорічно у закладі. Батьки, діти та вчителі початкової школи потрудилися на славу. Кожна композиція -  це справжнє диво. Але яке зимове свято без казки? Класні керівники Дуднік Т.А., Фірс Н.І., Потапчук І. В., Лаврівська Ю.В. разом з батьками організували для дітей поїздку в м. Олександрія в чарівний світ театру. Малюки переглянули виставу «Легенда про підсніжники» від драматичного театру «Різдво». Діти були у захваті! Всі отримали найприємніші емоції та незабутні враження!

     Усі заходи, проведені у нашому ліцеї для учнів початкових класів, подарували море позитиву, море дитячих усмішок та гарний передноворічний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива та перемогу нашої України. Бажання дітей повинно обов'язково здійснитися – 2024 рік буде переможним роком!!!

Керівник ШМО початкових класів                                           Тетяна ДУДНІК

     

0 comments:

Дописати коментар